Efektywne wdrożenia -
zrobimy to, co trzeba
- i nic więcej.

 

Dlaczego enova?

enova365 to nowoczesne oprogramowanie. Powstało w XXI wieku, co dało mu tę przewagę, że mogło korzystać z doświadczeń starszych producentów, a jednocześnie sięgnęło po najefektywniejsze i najnowsze technologie. Rozwiązania te są również ekonomiczne, gdyż używana baza danych Microsoft SQL Server w więkoszości zastosowań jest bezpłatna.

enova365 jest narzędziem elastycznym. enova365 pozwala programiście na głęboką ingerencję we wszystkie elementy swojego działania. Oprócz typowych możliwości jak zmiany w wydrukach, raportowanie, powiązanie z innymi bazami danych: pozwala przykładowo na zmianę ekranu wprowadzania faktury. Tabele programu kopiują się do Excela i z Excela z powrotem do bazy danych enova365.

System enova365 składa się z modułów, które za bardzo konkurencyjną cenę oferują olbrzymie możliwości. W tym możliwości rozbudowania oprogramowania pod specyficzne potrzeby klienta. Z kolei klient potrzebujący standardowych rozwiązań doceni fakt, że do uruchomienia programu nie będzie potrzebował wielu czynności konfiguracyjnych. Na początek może wybrać tzw. "srebrną wersję", by w przyszłości rozbudować program bez dodatkowych kosztów.

enova365 zostało stworzone przez polską firmę z Krakowa. Właścicielami spółki są Polacy, którzy jednocześnie zarządzają firmą.

 

Dlaczego bonsoft?

Firma Bonsoft posiada 20-letnie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania do zarządzania firmą. Właściciel firmy stanowi jednocześnie głównego specjalistę w zakresie wdrożeń. Firmy, w których właściciel bezpośrednio prowadzi działalność i jest osobistym gwarantem satysfakcji klienta - słusznie budzą największe zaufanie przedsiębiorców. Naszą działalność traktujemy nie tylko komercyjnie, ale również i misyjnie. Dostarczamy Państwu najlepsze produkty, służymy radą poprzez nasze rozległe doświadczenie i staramy się wspólnie z Państwem rozwijać.

Stawki godzinowe naszych usług na pierwszy rzut oka mogą się wydawać wysokie. To jednak pozory. Usługi wysokowykwalifikowanych specjalistów nie mogą być tanie, gdyż działamy na konkurencyjnym rynku pracy, gdzie drenaż mózgów prowadzą światowi potentaci. Najważniejsze jednak jest to, że po okresie wdrożenia, zapotrzebowanie na nasze usługi jest bardzo niewielkie. Aktualizacje programów enova365 są proste w realizacji, a więc tanie. Jedynie nowe potrzeby Państwa firmy mogą rodzić nieplanowane koszty, ale to przecież towarzyszy rozwojowi, którego sobie wszyscy życzymy. Wdrożenie też nie pochłania wielu godzin pracy, gdyż oprogramowanie enova365 jest gotowe do pracy od wyjęcia z pudełka i nie sprawia problemów w nauce.

Więcej informacji?

Menu u góry dostarczy szczegółowych informacji, między innymi o poszczególnych produktach.

W celu otrzymania wersji demonstracyjnej, umówienia się na bezpłatną prezentację lub instalację wersji demo - prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub inny kontakt.

 

Symfonia

© Bonsoft Jarosław Czekalski