Efektywne wdrożenia -
zrobimy to, co trzeba
- i nic więcej.

 

enova365 Kadry i Płace to system kompleksowo wyczerpujący potrzeby przedsiębiorstwa w tym zakresie. Program jest intuicyjny i łatwy w nauce. Zapewnia wszystkie rozwiązania wymagane przez prawo, w tym współpracę z programem Płatnik i systemem e-Deklaracje Ministerstwa Finansów. Obsługa e-Deklaracji zawarta jest w cenie programu Kadry i Płace. W celu zapoznania się z listą funkcjonalności programu zapraszam do przeczytania opisu na stronie enova.pl lub broszury programu.

Jako doświadczony wdrożeniowiec programu Symfonia Kadry i Płace muszę przyznać, że program enova365 Kadry Płace to antidotum na bolączki Symfonii. Powolna praca, trudna obsługa, czasochłonna aktualizacja programu, dodatkowe koszty związane z e-Deklaracjami - te wszystkie problemy znikają przy enovie. W zakres naszych usług wchodzi również migracja danych z programu Symfonia Kadry i Płace. Zapewniamy także możliwość współpracy programu enova365 Kadry Płace z księgowością z Symfonii. Program Kadry i Płace, jak większość elementów systemu enova365, dostępny jest w wersji srebrnej i złotej. Wersja srebrna jest bardzo konkurencyjna cenowo i zapewnia wszystkie niezbędne elementy. Definiowanie własnych składników też jest możliwe i nie wymaga specjalnych umiejętności. Z kolei wersja złota jest odpowiednim narzędziem dla firm z ponadprzeciętnymi wymaganiami, które oczekują dostosowania programu do swoich potrzeb oraz automatyzacji procesów. System enova365 pozwala programiście rozszerzać jego możliwości poprzez tworzenie dodatkowych modułów (np. importu czy eksportu danych) oraz dodawanie lub modyfikowanie wydruków. W żadnej z wersji nie ma limitu na liczbę pracowników, a przejście na wersję złotą odbywa się bez dodatkowych kosztów. Szczegółowy wykaz różnic pomiędzy wersją srebrną a złotą dostępny jest w tej broszurze.

Zwrócić należy uwagę na możliwość wykorzystania bardzo nowoczesnego narzędzia, jakie dostarcza enova365 pod nazwą Pulpitu Pracownika. Jest to rozszerzenie programu kadrowo-płacowego o samoobsługę pracowniczą, do której załoga firmy uzyskuje dostęp poprzez zabezpieczoną hasłem stronę www. W ramach samoobsługi pracownik ma dostęp do:

  • stanu urlopu, z możliwością składania wniosków
  • danych swojego czasu pracy i nadgodzin
  • wydruków dotyczących swoich wynagrodzeń

Dopełnieniem tego systemu są Pulpity Kierownika. Szczegółowe informacje na temat pulpitów dostępne są w tej broszurze: samoobsługa pracownicza (pdf). Nawet jeżeli nie zdecydujemy się na włączenie pracowników i kierowników do bezpośredniej pracy na enovie, możemy skorzystać z enovy multi, czyli pracy na programie w przeglądarce internetowej. Z dowolnego komputera, z dowolnym systemem operacyjnym, a nawet z tableta. Jest to więc wariant pracy zdalnej, alternatywny do zdalnego puliput dostarczanego przez system Windows.

 

Symfonia

© Bonsoft Jarosław Czekalski