Efektywne wdrożenia -
zrobimy to, co trzeba
- i nic więcej.

 

Historia

Firma rozpoczęła działalność w 2004 roku od wdrożeń systemu Symfonia. Przez początkowy okres była to firma jednoosobowa, której właściciel zajmował się zarówno wdrożeniami, jak i rozszerzaniu możliwości Symfonii, która okazała się bardzo elastycznym narzędziem. Przy użyciu tak zwanych "raportów" można zwiększać sprawozdawcze możliwości programu lub integrować go z innymi systemami.

Specjalizacją firmy Bonsoft były ambitne wdrożenia systemu kadrowo-płacowego, który spośród programów Symfonii był najbardziej złożony i wymagał najwięcej konfiguracji w czasie wdrożenia.

W 2005 roku do firmy dołączył Zbigniew Czekalski. Specjalnością ojca są wdrożenia i doradztwo z zakresu programu Finanse i Księgowość, gdzie jego 20-letnie doświadczenie na tym polu doskonale procentuje.

Rok 2014 to pierwsze wdrożenia programu Kadry i Płace firmy enova. Od tego momentu polecanym programem kadrowo-płacowym staje się właśnie ten produkt. Jest on od Symfonii łatwiejszy w obsłudze, szybszy, tańszy, a do tego - paradoksalnie - ma większe możliwości. Idzie młodość, idzie nowe!

W roku 2015 firma zatrudnia kolejnych pracowników, by sprostać oczekiwaniom klientów. Dzięki temu nie planujemy już odmawiać naszych usług z powodu braku mocy przerobowych. Zapraszamy do kontaktu i wspólnego rozwoju!

 

Symfonia

© Bonsoft Jarosław Czekalski