Efektywne wdrożenia -
zrobimy to, co trzeba
- i nic więcej.

 

Import specjalny do Symfonii - dokumentacja

A może chcesz sam przygotować plik, który będzie się dało zaimportować do Symfonii?

To dobre rozwiązanie. Oszczędzimy wszyscy czas. To może być kwestia godzin, nie dni! Drobnym problemem jest to, że nie ma ogólnodostępnej dokumentacji, która pomogłaby przygotować samodzielnie odpowiedni plik. Polecam jednak dokumentację przygotowaną przez firmę Bonsoft. Przelaliśmy na papier nasze doświadczenie. W pakiecie z dokumentacją oferujemy pomoc w uruchomieniu importu, rozwiązywanie problemów.

Cena dokumentacji to około 50% wartości raportu, który musielibyśmy przygotować. Zaczyna się więc od 300 złotych netto. Prosimy o kontakt w celu sprawdzenia, czy obecna postać dokumentacji umożliwia import danych w taki sposób, w jaki Państwo oczekujecie. W razie potrzeby rozszerzymy ten dokument.

Szczegóły oferty

Dokument udostępniany jest tylko firmie, która go zakupiła. Upublicznianie, przekazywanie podmiotów trzecim nie jest dozwolone.

W ramach usługi przekazania dokumentacji jestem do dyspozycji mailowej przez 1 miesiąc. Ta pomoc będzie bezpłatna, o ile dotyczyć będzie formatu pliku. Bezpłatna pomoc obejmuje również rozwiązywanie problemów typu "dlaczego ten plik błędnie się wczytuje". Po upływie 1 miesiąca pomoc będzie odpłatna, chyba że będzie to tryb reklamacyjny.

Zakładam, że może być potrzebna asysta również przy konfiguracji i próbach importu pliku do Symfonii. Te usługi będą odpłatne.

Usługi odpłatne rozliczamy wg stawki 140 zł netto za godzinę. Rozliczanie 15-tominutowe.

 

 

Symfonia

© Bonsoft Jarosław Czekalski