Efektywne wdrożenia -
zrobimy to, co trzeba
- i nic więcej.

 

Nazwa raportu: Import faktur z innego programu

Do programu: Symfonia Finanse i Księgowość
W wersji: dowolnej
Cena: od 1000 zł + 22% vat

Symfonia FK importuje dokumenty z innych programów przy pomocy mechanizmu zwanego Importem specjalnym. W standardowej wersji Symfonia obsługuje kilka programów zewnętrznych, z których potrafi wczytać dokumenty. Standard ten jednak można znacznie rozszerzyć dzięki elastyczności Symfonii w tym zakresie. Daje to możliwość importu praktycznie z dowolnego programu. W najprostszym przypadku importowi podlegają faktury sprzedaży, ale mogą to być również faktury zakupu, raporty kasowe i inne dokumenty

Mamy doświadczenie we wczytywaniu danych z wielu różnych programów, z wielu różnych formatów: z plików tekstowych, XML, dBase (DBF), Excel, z baz danych Microsoft SQL, MySQL. Raport wczytujący dokumenty musi być dostosowany do Państwa potrzeb. Należy ustalić możliwe schematy księgowań i sposób pobierania danych z pliku. Dlatego w przypadku importu dokumentów podana jest tylko cena "od", która dotyczy najprostszych przypadków. Zachęcamy do kontaktu celem ustalenia zakresu i ceny importu danych z obcego programu w Waszym indywidualnym przypadku.

Jakie są warunki konieczne by dało się zaimportować faktury z innego obcego programu? Program ten powinien umożliwiać eksport danych o fakturach i umieszczonych na nich kontrahentach. Jeżeli program nie posiada takiej możliwości, to zdarza się, że dokumenty można odczytać bezpośrednio z baz danych tego programu. Przed przygotowaniem programu importującego sprawdzamy, czy program obcy udostępnia odpowiednie dane (patrz: specyfikacja). Analiza dokonywana jest na etapie oferty i jest bezpłatna.

Czas realizacji w trybie standardowym to do 10 dni roboczych. Dodatkowych kilka dni może zająć wcześniejsze opracowanie założeń.

 

Symfonia

© Bonsoft Jarosław Czekalski